Path File (2.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: published
lv: publicēts

en: Changed
lv: Labots

en: not published
lv: nepublicēts
