Path File (2.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: published
uk: опубліковано

en: Changed
uk: Змінено

en: not published
uk: не опубліковано

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації

en: Save as unpublished
uk: Зберегти неопублікованим

en: Save and keep unpublished
uk: Зберегти і залишити неопублікованим

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
