Path File (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
