Path File (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: published
ast: espublizáu
