Path File (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
