Path File (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: published
sk: zverejnené

en: Changed
sk: Zmenené

en: not published
sk: nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené
