Path File (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: User permissions
ug: ئەزالار ھوقۇق چېكى
