Path File (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: published
ar: منشور

en: Changed
ar: تم التغير

en: not published
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: User permissions
ar: صلاحيات المستخدم
