Path File (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: User permissions
az: İstifadəçi icazələri
