Path File (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: URL alias
bg: URL синоними

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано
