Path File (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
