Path File (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: About
ne: बारेमा
