Path File (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: published
cs: zveřejněno

en: Changed
cs: Změněno

en: not published
cs: skryto

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit

en: Save and keep published
cs: Uložit a ponechat publikované

en: Save and unpublish
cs: Uložit a odpublikovat

en: Save as unpublished
cs: Uložit jako nezveřejněné

en: Save and keep unpublished
cs: Uložit a ponechat nepublikované
