Path File (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
