Path File (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: published
fi: julkaistu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: not published
fi: ei julkaistu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Save and keep published
fi: Tallenna ja pidä julkaistuna

en: Save and unpublish
fi: Tallenna ja peru julkaisu

en: Save as unpublished
fi: Tallenna julkaisemattomana

en: Save and keep unpublished
fi: Tallenna ja pidä julkaisemattomana
