Path File (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: published
gl: publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: not published
gl: non publicado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: User permissions
gl: Permisos de usuario
