Path File (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: published
lt: paskelbtas

en: Changed
lt: Pakeista

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Save and keep unpublished
lt: Išsaugoti ir palikti nepublikuota
