Path watcher (1.0.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Path
ar: المسار

en: path
ar: مسار

en: Paths
ar: مسارات

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Path alias
ar: مسار بديل

en: Visitor
ar: الزائر

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
