Path watcher (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Path
bg: Път

en: path
bg: Път

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Visitor
bg: Посетител

en: Apply
bg: Търси
