Path watcher (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་
