Path watcher (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Path alias
fil: Palayaw na landas
