Path watcher (1.0.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: path
hr: putanja

en: Paths
hr: Putanje

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Visitor
hr: Posjetitelj

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
