Path watcher (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Visitor
jv: Dhayoh

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
