Path watcher (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Visitor
kk: Кіруші
