Path watcher (1.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: path
ku: ڕێرەو

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Visitor
ku: میوان
