Path watcher (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Path
mn: Зам

en: path
mn: зам

en: Paths
mn: Замууд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Visitor
mn: Зочин
