Path watcher (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Time
my: အချိန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
