Path watcher (1.0.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Path
hr: Putanja

en: path
hr: putanja

en: Paths
hr: Putanje

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Method
hr: Metoda

en: Role
hr: Uloga

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Path alias
hr: Putanja nadimka
