Path watcher (1.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Advanced
jv: Mahir

en: Method
jv: Metode

en: Role
jv: Parāgā

en: Authored on
jv: Ditulis nang
