Path watcher (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
