Path watcher (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Path
pt: Caminho

en: Paths
pt: Caminhos

en: Authored by
pt: Criado por

en: Advanced
pt: Avançado

en: Method
pt: Método

en: Role
pt: Grupo

en: Authored on
pt: Criado em

en: Path alias
pt: Caminho alternativo
