Path watcher (1.0.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Path
he: מיקום

en: path
he: נתיב

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Method
he: שיטה

en: Role
he: תפקיד

en: Authored on
he: בתאריך

en: Path alias
he: כינוי נתיב
