Path watcher (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: path
km: ផ្លូវ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Role
km: តួនាទី

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ
