Path watcher (1.0.4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: path
af: pad

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Method
af: Metode

en: Role
af: Rol

en: Authored on
af: Geskep op

en: Path alias
af: Pad alias

en: Visitor
af: Besoeker

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
