Path watcher (1.0.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Method
ast: Métodu

en: Role
ast: Rol

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Path alias
ast: Alias del camín
