Path watcher (1.0.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
