Path watcher (1.0.4) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
