Path watcher (1.0.4) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: path
ca: camí

en: Paths
ca: Camins

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Method
ca: Mètode

en: Role
ca: Rol

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Visit
ca: Visita

en: Visitor
ca: Visitant

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visits
ca: Visites

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
