Path watcher (1.0.4) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Path
cy: Llwybr

en: path
cy: llwybr

en: Paths
cy: Llwybrau

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Advanced
cy: Uwch

en: Method
cy: Dull

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Path alias
cy: Llwybr arallenw

en: Visitor
cy: Ymwelydd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
