Path watcher (1.0.4) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Path
et: Tee

en: path
et: asukoht

en: Paths
et: Asukohad

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: Role
et: Roll

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Visitor
et: Külastaja

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visits
et: Külastused

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav
