Path watcher (1.0.4) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Time
fr: Heure

en: Path
fr: Chemin

en: path
fr: chemin

en: Paths
fr: Chemins

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Advanced
fr: Avancé

en: Method
fr: Méthode

en: Role
fr: Rôle

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Path alias
fr: Alias de chemin

en: Visit
fr: Visite

en: Visitor
fr: Visiteur

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Methods
fr: Méthodes

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Visits
fr: Visites

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Hash
fr: Hachage
