Path watcher (1.0.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Role
gu: હોદો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
