Path watcher (1.0.4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: path
lt: kelias

en: Paths
lt: Keliai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Method
lt: Būdas

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Visitor
lt: Svečias

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
