Path watcher (1.0.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
