Path watcher (1.0.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Path
mr: रस्ता

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Authored by
mr: लेखक

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
