Path watcher (1.0.4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
