Path watcher (1.0.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
