Path watcher (1.0.4) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Path
fa: مسیر

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Role
fa: نقش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Path alias
fa: نام مستعار مسیر

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
