Path watcher (1.0.4) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: Time
pt: Hora

en: Path
pt: Caminho

en: path
pt: endereço

en: Paths
pt: Endereços

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Advanced
pt: Avançado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Method
pt: Método

en: Role
pt: Papel

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Path alias
pt: Endereço alternativo

en: Visitor
pt: Visitante

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente
