Path watcher (1.0.4) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Path
ru: Путь

en: path
ru: путь

en: Paths
ru: Пути

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Authored by
ru: Автор

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Desc
ru: По убыванию

en: Method
ru: Метод

en: Role
ru: Роль

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Path alias
ru: Синоним пути

en: Visitor
ru: Посетитель

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Methods
ru: Методы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Visits
ru: Посещения

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Hash
ru: Хэш

en: Asc
ru: По возрастанию
